Z nami spawanie stali nierdzewnej na najwyższym poziomie. W ofercie spawanie różnego rodzaju materiałów.

spawanie stali nierdzewnej

Spawanie stali nierdzewnej charakteryzuje naszą firmę od ponad 25 lat. 

Doświadczenie, które zdobyliśmy i zaufanie naszych partnerów,  towarzyszy nam do teraz .To wszystko napędza nas do działania dając niesamowitą satysfakcję z wykonywanych projektów. Produkcję systemów kominowych opartych na najwyższej jakości w grupie Jeremias cechuje dbałość o szczegóły. Jakość, trwałość w połączeniu z estetyką wykonania to właśnie wyróżnia nasze usługi spawalnicze wśród konkurencji. W naszym zakładzie usługowym jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dopracowane elementy z rur, blach i wykonać spawanie stali nierdzewnej przy zastosowaniu najpopularniejszych technik obróbki jak TIG/ MIG/MAG. Spawamy stal węglową oraz aluminium z wykorzystaniem  automatów spawalniczych do rur.

  • – min. średnica spawanych rur: 60 mm
  • – max. średnica spawanych rur: 650 mm
  • – długość spawania: 1250 mm

Jak powstają nasze spawy?

W procesie spawania tzw. migomatem trwale łączone są ze sobą materiały poprzez topienie z dodatkiem spoiwa lub bez niego. Po zastygnięciu otrzymujemy połączenie. Jego cechy wytrzymałościowe oraz jakość spoiny zależą od metody spawalniczej użytej podczas procesu.

spawanie konstrukcji stalowych spawanie stali nierdzewnejspawanie stali nierdzewnej spawanie rur   

Z naszych usług skorzystać mogą małe lub średnie firmy, które szukają jakości i kompleksowych rozwiązań. Wyróżnia nas profesjonalizm, doświadczenie  w spawaniu stali  i konstrukcji stalowych oraz krótkie terminy realizacji usług,

Masz gotowy projekt, chcesz uzyskać porady? Odpowiemy na wszelkie zapytania.

  • Podaj nam jaki materiał chcesz spawać i określ parametry łączeń.
  • Jeżeli masz gotowy plik z projektem lub rysunkiem wyślij go nam – to znacznie przyspieszy Twój proces zamówienia.
  • Zależy nam na Twoim czasie dlatego im dokładniej określisz nam swoje wymagania tym szybciej zrealizujemy usługę dla Ciebie.

Zapytaj naszych specjalistów